Avatar FanFiction

Avatar – sběratelká edice – Trailers

Od , 10.Říj 2010 v 20:37 , zařazeno v Videa

.

.


Napsat komentář

5 Komentářů k tomuto příspěvku

 • avatar
  Vlastik

  Bontonfilm posunul vydání z 16.11. na 22.11.2010 a potvrdil to i prodejce Filmcity.
  Obal bude odpovídat evropské distribuci a zatím se očekává i český dabing nových scén.
  Na Youtube jsou nové delší (neoficiální) ukázky, např. noční přepad 2 buldozerů a
  jak ten masakr vypadá ráno: http://www.youtube.com/watch?v=V73gkzSjek0
  Teď už chápu útok vojáků RDA na školu Grace a její uzavření.
  Měla tu zemřít i sestra Neytiri (Sylwanin) a Grace dokonce postřelili. Uvidíme…

 • avatar
  AnubisXXL

  Já jsem 1/2 zakladatel. To, že tu není kontakt na admina se omlouvám. nějak to tu nestíhám. Takže dyžtak anubisxxl@seznam.cz. Výchozí nastavení je, že po logu máš oprávnění jen návštěvníka. Pro bezpečnost webu jsem to tak nechal. Nejsem znalec webových stránek. Obvykle jsem to řešil, tak, že pokud někdo má co na zveřejnění, tak mi to poslal mailem. Já to zveřejnil a hned jsem zvednul oprávnění. Je to takový muj filtr, abych poznal jestli někdo chce opravdu tvořit. Příspěvky se nezobrazují jen ty, co mají webový odkaz – ochrana před spammem. Měl jsem s tím tu docela problémy.

 • avatar
  Vlastik

  Tak asi něco dělám špatně, protože:
  - přihlášení mi funguje a přesto
  - moje příspěvky se nezobrazují, jiných ano
  - nikde jsem nenašel kontakt na admina
  - nenašel jsem žádný nástroj na založení nového příběhu, který mám rozepsaný a proto jsem se na tento server zaregistroval. Pokud jsem zde nežádoucí, dejte mi to vědět rovnou a nemusím se snažit, děkuji.
  Asi i proto máte tak málo návštěv i příspěvků…

 • avatar
  Vlastik

  Kde? Na stránkách http://www.filmcity.cz najdete aktuální (průběžně doplňované) informace o obsahu jednotlivých disků a možnost (před)objednání DVD i BlueRay edice (kdy vyjde, cena). Je zde nabízena i kvalitní a obsáhlá kniha o světě Pandora, psaná formou obrazové encyklopedie, kterou je opravdu radost studovat, aspoň do vydání Cameronova románu příští rok. Dále v knihkupectvích koupíte 2 obrázkové knihy (dost drahé), Výprava k Na’vi (přepis první části filmu na 57 stranách), Samolepky (dolepování samolepek do okének, špatná kvalita obrázků, jen zvířata a stroje, nebrat, je to brak) a 3 druhy plakátů (tváře, hory s ikrany a celé postavy Jakea a Neytiri – plakát 60x90cm, postavy 80cm). Pro úplnost plastové modely, polštářky, obaly na mobil, potisky na notebooky, hrnečky apod. šílenosti si prohlédněte na Aukru.